Weronika Szczepanik

Weronika Szczepanik

Weronika Szczepanik

Adwokat i założyciel Kancelarii.

Doświadczenie zdobywała pracując wpierw jako asystent ds. prawnych w Grupie Żywiec S. A., a następnie jako prawnik i aplikant adwokacki w jednej z żywieckich Kancelarii Adwokackich prowadząc szeroko pojętą obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2015 do 2018 aplikatka adwokacka Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku - Białej. Od 2018 roku wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku – Białej.

Specjalizuje się w sprawach z obszaru prawa cywilnego, a w szczególności w sprawach odszkodowawczych, spadkowych oraz rodzinnych.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw z prawa karnego, a także prawa gospodarczego i handlowego. Swoją praktykę ponadto kieruje na zagadnienia związane z prawną obsługą przedsiębiorców.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Biegle posługuje się językiem angielskim. Obecnie uczestniczka licznych kursów oraz szkoleń. Nie boi się wyzwań, a do prowadzonych spraw podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

Prywatnie miłośniczka kina i podróży.