Mirosława Szczepanik

Mirosława Szczepanik

Mirosława Szczepanik

Doradca Podatkowy i założyciel Kancelarii.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz absolwentka studiów podyplomowych Wydziału Finansów i Bankowości kierunek Podatki na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Ukończyła liczne kursy oraz zdobyła certyfikaty min. certyfikat Prawnika In-house, kurs Profesjonalnego finansisty nowoczesnej firmy.

Od 2014 roku wpisana na listę Krajowej Rady Doradców Podatkowych, nr wpisu 12489.

Zdobywała doświadczenie jako wieloletni prawnik in-hause oraz dyrektor finansowy w jednej z największych firm na południu Polski. Absolutny pasjonat prawa podatkowego oraz handlowego.

Od 2015 roku prowadzi indywidualną Kancelarię prawno – podatkową w Bielsku-Białej oraz w Żywcu.

Swoją praktykę koncentruje głównie na szeroko pojętej obsłudze prawnej podmiotów biznesowych. Posiada bogate doświadczenie w zakładaniu i przekształcaniu podmiotów profesjonalnych. Znawca prawa międzynarodowego.

Ciągle podnosi swoje kwalifikacje oraz uczestniczy w szkoleniach. Biegle posługuje się językiem angielskim. Gwarant świadczenia usług Kancelarii oraz jej prawników na najwyższym poziomie.


Uwielbia sport zwłaszcza jazdę na rowerze i jogę. W wolnych chwilach czas spędza na lekturze lub na wycieczkach górskich.