Współpracujemy ze skuteczną agencją detektywistyczną

Współpracujemy ze skuteczną agencją detektywistyczną

Współpracujemy ze skuteczną agencją detektywistyczną

  • 09.12.2018 r. 13:08

Jeśli zachowania Twojego partnera wydają Ci się dziwne, wskazujące na zdradę lub przyczyną rozwodu jest zdrada małżeńska, podejmujemy działania operacyjne, w celu weryfikacji i ustalenia danych personalnych, miejsca pobytu osób podejrzewanych.

W trakcie prowadzenia działań, informacje przekazujemy w postaci raportów pisemnych, fotografii, zapisów audio i video, które stanowią pełną dokumentację w sprawie, którymi można posłużyć się w sądzie jako dowodem w sprawie lub zostawić dla własnej dyspozycji, na własne potrzeby.

Prowadzone działania w zakresie spraw rozwodowych, majątkowych, mających na celu ustanowienie opieki nad małoletnim, są przede wszystkim ukierunkowane na wsparcie czynności podejmowanych przez pełnomocników, na każdym etapie postępowania, tak przedsądowego jak i sądowego.

Kancelaria stale współpracuje z Agencją Detektywistyczną MARLOWE, która pomaga w sprawach wymagających pozyskania informacji o charakterze niejawnym. Usługi detektywistyczne wykorzystywane są w sprawach obyczajowych na potrzeby spraw rozwodowych oraz innych spraw rodzinnych, jak również w sprawach gospodarczych, egzekucyjnych oraz spadkowych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ofertą w zakładce klient indywidualny - usługi detektywistyczne.  

Kancelaria