Adwokat Bielsko-Biała rozwody

Adwokat Bielsko-Biała rozwody

Rozwody - Adwokat Bielsko Biała 

Prawo rodzinne to wyspecjalizowana dziedzina prawa, która obejmuje stosunki prawne między członkami rodziny, a także szereg regulacji prawnych związanych z osobami trzecimi. Kompleksowa znajomość tego działu prawa okazuje się być niezwykle przydatna w przypadku spraw rozwodowych czy zawiłych kwestii związanych z podziałem majątkowym. Nasza kancelaria oferuje profesjonalne usługi w tym zakresie.

Adwokat Bielsko Biała rozwody | Profesjonalizm i empatyczne podejście

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie cechy powinien posiadać profesjonalny adwokat w Bielsku-Białej. Rozwody to zwykle trudne, stresogenne postępowania. Oferowanie wsparcia prawniczego nie polega tylko na znajomości określonych regulacji prawnych i implementacji skutecznych  schematów rozwiązań. Niezwykle istotne jest także empatyczne podejście do klienta i umiejętność przedstawienia mu sprawy w sposób przystępny i szczegółowy. Dbałość o dobrą komunikację z usługobiorcami to aspekt, który stawiamy na piedestale naszej działalności. Skuteczność naszych działań potwierdzają opinie setek, zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z kancelarią.

Dlaczego warto postawić na wsparcie adwokata? – Bielsko Biała Rozwody

Rozwód to czynność, która polega na rozwiązaniu małżeństwa przez sąd. Wszczęcie sprawy o rozwód może wynikać z inicjatywy jednego lub obojga małżonków. Sprawy rozwodowe bywają niezwykle zawiłe, ponieważ bardzo często wiążą się z roszczeniami alimentacyjnymi, ustaleniem opiekuna prawnego czy zabezpieczeniem kontaktu z dziećmi. Wsparcie rzetelnego adwokata w Bielsku-Białej jest więc niezwykle istotne. Profesjonalne kancelarie zajmują się prowadzeniem negocjacji, których celem jest dojście do konsensusu między stronami. W przypadku braku chęci podjęcia porozumienia w drodze umowy, adwokaci zajmują się także reprezentacją przed sądem w sprawach o rozwód (z orzekaniem o winie lub bez orzekania o winie).

Profesjonalny adwokat Bielsko Biała | Rozwody i podział majątku

Zespół Kancelarii podejmuje się spraw o rozwód oraz o podział majątku małżeńskiego. Występujemy w sprawach o alimenty, o uregulowanie władzy rodzicielskiej, ustalenie ojcostwa, a także o ustanowienie rozdzielności majątkowej. Pomagamy przy sporządzeniu planu rodzicielskiego. Uczestniczymy w sprawach o odebranie dziecka oraz prowadzonych w trybie konwencji haskiej. Zajmujemy się także udzielaniem pomocy prawnej w drodze negocjacji pozasądowych. Zawsze dbamy o kompleksową ochronę prawną interesów klienta. Stawiamy na terminowość, profesjonalizm, rzeczowość i indywidualne podejście. Dzięki temu możemy cieszyć się wysoką skutecznością podejmowanych działań. W celu szczegółowego zapoznania się z opisywaną usługą, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź stacjonarnych odwiedzin w siedzibie kancelarii.