Adwokat, kancelaria adwokacka Żywiec

Informacje kontaktowe

Adwokat, kancelaria adwokacka Żywiec

Adwokat, kancelaria adwokacka Żywiec

Pomoc prawna nieraz jest potrzebna zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Co więcej, skomplikowanie prawa, liczne aktualizacje czy zawiłości sprawiają, że samodzielne zrozumienie wszystkich przepisów może być dość skomplikowane. Warto zatem w razie potrzeby skorzystać z profesjonalnej pomocy, by ustrzec się przed ewentualnymi konsekwencjami. Jako specjaliści tworzący kancelarię adwokacką w Żywcu zachęcamy do kontaktu.

Adwokat Żywiec - klient indywidualny

Obsługujemy klientów indywidualnych w zakresie różnych gałęzi prawa. Bardzo często chodzi o prawo cywilne, w obrębie którego prowadzimy sprawy o zapłatę, opiniujemy umowy, pomagamy przerwać różne spory, wspieramy w negocjacjach itd.

Ponadto pomagamy w przypadku spraw rodzinnych, czyli w zakresie rozwodów, opieki nad dzieckiem, podziału majątku czy spadków. Możemy również prowadzić obronę w sprawach karnych oraz karno-skarbowych - zawsze z maksymalnym poszanowaniem dobra i godności reprezentowanej osoby.

Klienci często przychodzą po pomoc adwokata w Żywcu również po porady dotyczące np. podatków. Chodzi o odpowiednie rozliczanie podatku dochodowego, sporządzanie wniosków do organów podatkowych, reprezentowanie klienta przed sądami administracyjnymi czy w ramach kontroli podatkowej. Świadczymy również doradztwo w zakresie decyzji administracyjnych, czyli spraw budowlanych, środowiskowych lub przemysłowych.

Nasza kancelaria adwokacka w Żywcu współpracuje również z licencjonowanymi prywatnymi detektywami. Ci fachowcy mogą udowodnić np. ewentualne zdrady współmałżonka czy nielegalne działanie osoby, której dotyczy sprawa. Specjaliści opiniują też rzetelność dowodów gromadzonych na rzecz sprawy.

Kancelaria adwokacka Żywiec - klient biznesowy

W naszej kancelarii adwokackiej w Żywcu obsługujemy też przedsiębiorstwa. Współpracujemy z dużymi spółkami, świadcząc indywidualną obsługę prawną oraz rzetelną pomoc w przypadku takich spraw, jak zakładanie czy przekształcanie działalności. W zakresie wspomnianej obsługi opiniujemy wszelkie okazane nam dokumenty pod kątem zgodności z prawem, uczestniczymy podczas negocjacji z kontrahentami, pomagamy w zakresie prawa podatkowego i optymalizacji polityki podatkowej w firmie.

Sporządzamy umowy cywilnoprawne, oświadczenia, pomagamy w budowaniu zdrowych relacji ze związkami zawodowymi, wspieramy w tworzeniu wewnętrznych regulaminów i procedur, a także reprezentujemy przedsiębiorstwo podczas sporów pracowniczych. Wspomagamy firmę również podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy.

Adwokat Żywiec - dlaczego my?

Pomoc adwokata w Żywcu często stanowi kluczową kwestię, aby sprawa została pomyślnie rozstrzygnięta. Można bowiem pochopnie podjąć decyzje rzutujące na rozwój sytuacji, co niekiedy powoduje niekorzystny efekt nawet w przypadku osoby, która rozumie zagadnienia prawne.

Zewnętrzny ekspert z naszej kancelarii adwokackiej w Żywcu zawsze będzie w stanie spojrzeć na sytuację obiektywnie. Ponadto prawo wymaga od nas działania na rzecz dobra klienta niezależnie od charakteru sprawy. Gwarantujemy również pełną dyskrecję oraz poszanowanie prywatności.

Często współpracujemy z dużymi spółkami. Co więcej, każdy ze wspólników kancelarii specjalizuje się w innej dziedzinie prawa. Dzięki temu klient może liczyć na odpowiedniego fachowca na odpowiednim miejscu, a nie przypadkowego prawnika.

Wszystkie nasze usługi są kompleksowe, a każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Zależy nam na owocnej współpracy, dlatego zawsze dbamy o odpowiedni przekaz informacji na drodze adwokat w Żywcu - klient.

Serdecznie zapraszamy do filii naszej Kancelarii w Żywcu przy ul. Kościuszki 68.

Telefon

+48 33 862 21 39, 517 790 778

Godziny otwarcia

Kancelaria czynna pon. - pt. 8:00 - 16:00